Praca

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

  • PROJEKTANT INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

  • PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

         Miejsce pracy: Wrocław

            Opis stanowiska:

Wykonywanie projektów zgodnie z branżą.

Współpraca z architektami, projektantami i inwestorami.

- Doradztwo techniczne.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne lub w trakcie studiów.

- Znajomość norm.

- Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCAD).

- Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym.

- Zaangażowanie w powierzone obowiązki, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, dyspozycyjność, systematyczność, chęć uczenia się.

- Kreatywność połączona z umiejętnością rzeczowej oceny sytuacji.

- Komunikatywność, entuzjazm i optymizm.

Mile widziane:

- Umiejętności obsługi programów graficznych.

- Aktualne uprawnienia SEP.

- Prawo jazdy kat. B.

  • SERWISANT SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Miejsce pracy: teren całego kraju

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, serwis i konserwację:

- urządzeń systemów alarmowych,

·        - urządzeń systemów CCTV,

·        - urządzeń systemów SKD i RCP,

·         - urządzeń pozostałych produktów oferowanych przez firmę.

Wymagania:

·         - Prawo jazdy kategorii B.

·         - Wykształcenie minimum średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym.

·         - Wiedza w zakresie zasad działania systemów elektronicznych oraz elektrycznych.

·         - Znajomość urządzeń oraz sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego.

·         - Dobra znajomość urządzeń i systemów alarmowych oraz bezpieczeństwa: SSWiN, CCTV, KD, SAP.

·         - Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i przyrządami pomiarowymi.

·         - Co najmniej dwuletnie doświadczenie instalatorskie.

·         - Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

·         - Zaświadczenie o niekaralności.

·         - Dokładność i rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

·         - Kultura osobista.

·         - Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

·         - Biegłe poruszanie się w środowisku systemu WINDOWS oraz dobra znajomość pakietu MS OFFICE.

·         - Znajomość sieci komputerowych.

·         - Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

·         - Dyspozycyjność (gotowość do pracy w terenie), odpowiedzialność, dokładność.

·         - Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności.

·         - Doświadczenie w pracy instalatora systemów alarmowych i CCTV.

·         - Licencja pracownika zabezpieczeń technicznych.

·         - Uprawnienia SEP do 1 Kv.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego wraz z klauzulą:.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 roku  o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883),

 na adres e-mail: sekretariat@hoffman.wroc.pl. W temacie wiadomości należy podać nazwę stanowiska, na które składana jest aplikacja.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Kolejne razem realizowane inwestycje Więcej

ZAUFALI NAM